Fotenie nehnuteľností & VR prehliadky

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

MUSÍTE ZAUJAŤ NA PRVÝ POHĽAD!

V širokej ponuke inzercie nehnuteľností musíte staviť na prvý dojem u klientov a rozbehnúť marketing na sociálnych sieťach. Nová ponuka musí okamžite zaujať! Aj keď kvalitným mobilom sa v dnešnej dobe dajú spraviť malé zázraky hlavne na sociálnych sieťach, na reklamné/tlačové prospekty tá kvalita často nestačí. Taktiež cit pre správnu kompozíciu a svetlo alebo čas na postprodukciu fotiek, si zaneprázdnený maklér, ktorý nikdy nevidel Photoshop alebo Lightroom, ťažko nájde. Nemusíte teda nakupovať drahú fototechniku, rôzne objektívy a strácať čas so zaškolením a úpravou fotiek. Sústreďte svoj čas na svojich klientov a o zvyšok sa postaráme my.

Pripravíme fotky

Fotky prídeme nafotiť s našou technikou. Tie následne upravíme a pošleme Vám ich v plnom rozlíšení. Na mieste pripravíme aj niekoľko videí na ďalšie marketingové použitie. Možnosť vytvoriť aj virtuálne prehliadky.

Pripravíme príspevky

V dnešnej dobe, keď nehnuteľnosti kupujú mladí ľudia, ktorí veľa času trávia na sociálnych sieťach, je social marketing nenahraditeľný! Pripravíme Vám štandardné príspevky pre Facebook a Instagram.

Vytvoríme pôdorysy

Priamo na mieste analyzujeme a zameriame priestory, z ktorých pripravíme pôdorysy. Holobyty môžeme virtuálne zariadiť a pripraviť ilustračné dizajny či dokonca virtuálne prehliadky aj v nadizajnovanom priestore.