Kreatíva pre Realitné kancelárie

KOMPLETNÝ MARKETING

PRE REALITNÉ KANCELÁRIE

Ponúkame moderné marketingové riešenia pre realitné kancelárie. Od rýchleho dodania vlastnej webstránky
cez marketingové služby, až po tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí.

Firemná identita

Začínate podnikať v realitách? Bez dobrého loga a názvu to nepôjde!

Webové stránky

Vlastná webová stránka je výkladná skriňa Vašej profesionality!

Sociálne siete

Zastrešíme Vám kompletnú správu sociálnych sietí a prípravy grafík.

Foto & Video

Mobilom sa to nerobí! Nafotíme Vám ponuky profi zrkadlovkou.

Vytvoríme pôdorysy

Klasický problém – okrem nákresu je možné aj kompletné zameranie.

Interiérový dizajn

Holobyty môžeme virtuálne zariadiť a pripraviť virtuálne prehliadky.

ZÁKLADOM JE WEBSTRÁNKA

VLASTNÝ WEB ZA ROZUMNÚ CENU

Pripravili sme univerzálnu šablónu, vďaka ktorej môžete mať svoje nehnuteľnosti na vlastnom webe už do 48 hodín! Efektívna prezentácia vlastnej značky za rozumnú cenu – a tá začína už od 490€ a v nej je zahrnuté nasadenie redakčného systému postaveného na CMS WordPress. Ponúkame aj vlastné vyladené hostingy s rýchlymi SSD diskami v cene od 79€ ročne a .SK doménu v cene od 15€ ročne. Samozrejmosťou sú však aj personalizované webové riešenia, stačí nám napísať, čo presne potrebujete. Základom sú však všetky tieto funkcie:

Farebnosť na mieru

Stránku a ovládacie prvky farebne prispôsobíme vyslovene Vášmu brandu. Úvodnú stránku upravíme na mieru, doplníme podstránky a obsah podľa požiadaviek.

Práca s mapou

Keďže google maps sú už platené, používame bezplatné openstreet mapy, ktoré efektívne zobrazujú Vaše ponuky vo vyhľadávaní aj pridávaní ponúk.

Práca s fotkami

Fotky môžete nahrávať priamo! Systém veľkú fotku optimálne skomprimuje, spraví 20 rôznych veľkostí použitých na webstránke a pridá aj vodotlač.

Vytvárajte si tím

Ako správca hlavného profilu RK si v systéme môžete pridávať nových maklérov, ktorí automaticky získavajú vlastný prístup a môžu pridávať vlastné ponuky.

Štatistika zobrazení

Každá ponuka má vlastnú štatistiku zobrazení. Teda máte vždy aktuálny prehľad, koľko ľudí videlo Vaše ponuky a na ktoré je potrebné spraviť inzerciu.

Video aj VR

K nehnuteľnosti si môžete pridať nie len pôdorys, ale aj video prehliadku (youtube, vimeo) alebo vložiť iframe kód na virtuálnu prehliadku. Nebojte sa predávať ONLINE!

Energetické certifikáty

Výraznou sekciou prezentácie nehnuteľnosti je ukazovateľ energetickej efektivity. Nebojte sa klientom ukázať, že Vaša nehnuteľnosť im výrazne ušetrí mesačné náklady!

Automatizované SEO

Ku každej ponuke systém automaticky vyplní SEO profil pre lepšiu indexáciu ponúk a stránky na internete, najmä pri vyhľadávaní cez Google alebo zdieľaní na Facebook.

Písanie článkov

Vytvorte si vlastný blog a zverejňujte články ohľadom svojich aktivít a nových projektov. Samozrejmosťou je úzke prepojenie na sociálne siete a zdieľanie týchto informácií.